streda 31. augusta 2016

LIVOLO - elegantné dotykové vypínače so skleným rámikom

LIVOLO - elegantné dotykové vypínače so skleným rámikom

Dotykový vypínač pre modernú domácnosť


Moderná doba prináša nové požiadavky na stavbu a vybavenie budov. Novostavby sú čoraz modernejšie s vysokými požiadavkami na energetickú efektívnosť a čisté dizajnové línie. Pri novostavbách a rekonštrukciách sa kladú čoraz vyššie požiadavky na moderné zariadenie a moderné ovládacie prvky osvetlenia, vykurovania a celkového komfortu z bývania.

 Dotykový Vypínač LIVOLO

Do popredia sa dostávajú prvky tzv. inteligentných elektroinštalácií, ktoré ruku v ruke kráčajú s modernými technológiami a ovládacími prvkami vo forme dotykových displejov, múdrych telefónov, dotykových ovládací ch prvkov. Vo svete dotykových ovládacích prvkov si v posledných rokoch  s veľkým úspechom razí cestu dotykový vypínač od popredného výrobcu LIVOLO.

Dotykový vypínač so skleným rámikom

LIVOLO je tradičným čínskym výrobcom elektroniky so zameraním hlavne na produkciu vysoko kvalitných dotykových vypínačov (z angl. touch switch , resp. touchswitch) založených na kapacitnej dotykovej ploche s možnosťou ovládania osvetlenie presne podľa požiadaviek aj tých najnáročnejších zákazníkov. V ponuke výrobcu LIVOLO nájdete všetky potrebné prvky pre realizáciu Vašej elektroinštalácie, či už sa jedná o dom, byt, kanceláriu, galériu, alebo verejné priestory.

 Livolo Touch Switch

Bloková stavba vypínačov umožňuje vysokú modularitu pre vyhotovenie takmer neobmedzených kombinácií vypínačov s inými prístrojmi, zásuvkami a ďalšími technickými riešeniami ako rádio, alebo termostaty a pod. Ovládanie dotykových vypínačov je veľmi jednoduché a skutočne návykové. Zapnutie a vypnutie osvetlenia nikdy nebolo jednoduchšie. Dotykové ovládanie si naši zákazníci často vysvetľujú ako bezdotykové ovládanie ... aj keď je to pravda iba z časti, v skutočnosti môže dôjsť k stavu, že na aktiváciu osvetlenia stačí priblíženie sa rukou ku kapacitnému ovládaciemu bodu vypínača.

 Rádiové diaľkové ovládanie dotykových vypínačov LIVOLO

Bezdrôtové ovládanie vypínačov LIVOLO je len čerešničkou na torte. Pre zvýšenie komfortu boli do dotykových vypínačov pridané nové funkcie pre bezdrôtové ovládanie vypínačov pomocou diaľkových ovládačov resp. pomocou WiFi ovládača osvetlenia Broadlink, ktorý umožňuje plnú kontrolu nad Vaším osvetlením pomocou WiFi siete a Vášho mobilného telefónu s operačným systémom Apple, alebo Android.

 BroadLink e-Remote LIVOLO RMPro WiFi

Bližšie informácie k produktom nájdete na stránke importéra pre Slovenskú republiku www.dotykovyvypinac.sk , kde Vám ochotne poskytneme všetky potrebné informácie ohľadom možností realizácie a zapojenia systémov s dotykovými vypínačmi LIVOLO.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára