utorok 23. júna 2015

Dotykové vypínače LIVOLO - svetlo na dotyk

 Dotykové vypínače LIVOLO - svetlo na dotyk

Spoločnosť SecuTec Slovakia s.r.o. na slovenskom trhu ponúka predaj, servis a veľkoobchodnú distribúciu exkluzívnych dotykových vypínačov Livolo a doplnkov k dotykovým vypínačom. Kompletnú ponuku produktov nájdete na našej internetovej adrese www.dotykovyvypinac.sk kde nájdete aj všetky potrebné technické a montážne informácie k produktom Livolo.
Vďaka modernej technológii a kvalitným materiálom sa dotykové vypínače Livolo vyznačujú vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a výnimočným vzhľadom. Nadčasový dizajn dotykových vypínačov ich predurčuje na použitie v novostavbách aj rekonštrukciách, kde sa vyžaduje vyššia úroveň exkluzivity a technicky moderné riešenia. S dotykovými vypínačmi Livolo máte výnimočnosť garantovanú.
Po technickej stránke je možné dotykové vypínače LIVOLO použiť všade tam, kde by ste za iných okolností použili klasické vypínače. DOtykové vypínače je možné inštalovať do klasických elektro-inštalačných krabíc, čím je zaručená spätná kompatibilita s klasickou elektroinštaláciou. Elektrické zapojenie dotykových vypínačov LIVOLO je až na malé drobnosti totožné s klasickou elektroinštaláciou.

V prípade akýchkoľvek otázok k produktom Livolo je Vám Váš dodávateľ k dispozícii na telefónnom čísle 0948 452 243, resp. na e-mailovej adrese info@dotykovyvypinac.sk

Tieto stránky prevádzkuje spoločnosť SecuTec Slovakia s.r.o. Školská 15, 93532, Kalná nad Hronom